Anunt concurs post Religie – alte culte

ANUNȚ

În conformitate cu prevederile OMEC 5574/2020 din 17 septembrie 2020 privind organizarea şi desfăşurarea concursurilor de ocupare a posturilor didactice/catedrelor care se vacantează pe parcursul anului şcolar în unităţile de învăţământ preuniversitar de stat în contextul situaţiei epidemiologice determinate de răspândirea coronavirusului SARS-CoV-2, unitățile școlare Școala Gimnazială ”Miron Costin” Suceava, C.T. ”Petru Mușat” Suceava, Liceul cu program sportiv Suceava, Școala Gimnazială Nr. 6 Suceava, Școala Gimnazială Nr. 8 Suceava, Școala Gimnazială Nr. 4 Suceava și Școala Gimnazială ”Grigore Ghica Voievod” Suceava, anunță concurs pentru ocuparea a 21 de ore de religie alte culte, în mai multe unități școlare.

SKM_22720100611110

cerere-pt-concurs-tarziu-2020