Rezultate selectare dosare concurs secretar

REZULTATE SELECTARE DOSARE PENTRU OCUPAREA POSTULUI DE SECRETAR

 Comisia de concurs constituită în baza deciziei Nr. 197 / 21.11.2017, a procedat la selectarea dosarelor pe baza îndeplinirii condiţiilor de participare la concurs, constatând că sunt un număr total de 5 (cinci) dosare depuse la secretariatul unităţii, după cum urmează:

 

Nr. crt. Numele și prenumele candidatului Apreciere dosar
1. ANDRUȘCĂ GABRIELA Admis
2. CHIDEȘA GABRIELA Admis
3. MATEI BRÎNDUȘA Admis
4. NEAGU ALEXANDRA ANISIA Admis
5. RUSU FLORENTINA RAHELA Admis

Condiţiile fiind îndeplinite, dosarele sunt ADMISE, iar persoanele înscrise pot participa la etapele următoare ale examenului.

 

rezultate selectare dosare concurs secretar

Afișat astăzi, 15.12.2017, ora 10.00.

Proba scrisă va avea loc luni 18.12.2017 de la ora 10 la sediul instituției. Tot luni 18.12.2017 de la ora 12 va avea loc proba practică în aceeași locație. Toate probele concursului sunt înregistrate video.