Împărtășim acum poveștile de succes ale 41 de adolescenți din școlile sucevene, repere de reușită și de aspirație continuă către succesul școlar și personal, în nr.38 al Barometrului reușitei școlare – instrument al comunității educaționale FnonF (formal – nonformal), cel mai longeviv produs al proiectului omonim derulat prin programul Leonardo da Vinci, în anul 2013, de către Inspectoratul Școlar Județean Suceava.
Ați reușit, continuați! Nu ați reușit, continuați!